Reset

Dawno mnie nie było.  Ale nareszcie się zresetowałam. Jestem strasznie niesystematyczna, wiem. Ciągle obiecuję sobie ze coś napiszę, pokażę  i ciągle mówię później. Teraz nareszcie pada deszcz i nie mogę dłubać w ziemi, więc wymówki się skończyły. Obiecuję poprawę. A tymczasem kilka ostatnich prac, które już zostały wręczone więc mogę pokazywać bez obaw.

Pierwszy manekin który zrobiłam i nie miał dziwnych przejść w trakcie pracy. Nic się nie zważyło, nic nie zlazło, nic nie odpadło. Tym razem zdekupażowałam koszulkę a nie goły styropian.  Tylko, nie wiedzieć czemu, nie mogłam zrobić dobrych zdjęć. Manekin jest jedwabiście matowy za sprawą TouchMe TO-DO.

manekin krawiecki decoupage 1

manekin decoupage 1decoupage manekin 2

Komplecik dzieciowy. Nie jestem specjalistką w tej dziedzinie.

kpl dzieciecy

Komplecik pisankowy….

jaja kpl

I coś czego najwięcej robię ostatnio, czyli szkatułki ze strusich jaj. I nie wiem czy cieszyć się, czy płakać…

szkatulka w rozeszkatulka z napisemszkatulka stare zlotoszkatulka stare zloto aniolszkatulka matowa

5 Replies to “Reset”

  1. Wiadomość:Cudowne prace jak zawsze i jak wszystkie.Podziwiam i zazdroszcę umiejętności.Czekam na ofertę warsztatów.”u siebie”

  2. Wiadomość:Sylwia manekin powalający:) a strusie jaja…nie wielbisz… ale są zachwycające. Komplecik uroczy:)) Pozdrawiam .
    Aldona

  3. Wiadomość:Jestes niemożliwa:) Manekin przepiękny! Dzieciowy komplecik tez mi się podoba. Jajka-dzięki Tobie umiem zdziurkować- piękne.A szkatułki w realu sa niesamowite. Pozdrawiam Renatuśka 🙂