Alicja w krainie jajek

Przy okazji testowania preparatu do transferów, o którym później,  powstała taka oto gromadka.  Motywy, które już bardzo długo za mną chodziły…

Można również użyć papieru ryżowego KLIK

Jajeczka biskwitowe i plastikowe.alicja i krulik

alicja w krainie czarowalicja w krainiekrulik z alicjibiskwit jajojajko plastikowe

I jajeczko z drugiej strony…napis reliefnapis reliefowy

I na deser naturalne wydmuszki w komplecie. Bardzo popularny motyw i bardzo przeze mnie lubiany…talerz z makamitalerz z jajami

8 Replies to “Alicja w krainie jajek”

 1. Wiadomość: Śliczne! Tez transferami mnie zachwyciły. Jajka zamówione:) Dremela co prawda nie kupiłam tylko inne cacko;) Teraz czas wykorzystac to czego mnie nauczyłaś.Pozdrawiam!

 2. Wiadomość:a ja mam pytanie z jakiej strony są te piekniaste motywy czarno białe z zajacami????
  Pozdrawiam
  Tessa

 3. Wiadomość:Witaj Sylwio! Jajeczka Z Alicja to nie do końca moje klimaty, ale to z napisem Alleluja to CUDO! Już cieszę się na nasze warsztaty.

 4. Wiadomość:Wszystkie śliczne, ale najbardziej podobają mi się białe i „Makowe panienki” ze spękaniami, których się u Pani uczyłam i które niestety w dalszym ciągu mi nie wychodzą(uczennica coś mało pojętna i chyba musi powtórzyć lekcję :-)Pozdrawiam. Iwona K.

 5. Wiadomość:

  Najbardziej podobają mi się te z zającami z Alicji i szachownicą, już kiedyś zachwyciły mnie u Greglis, moje niestety nie wyszły, szachownica mi się nie udała – krzywa. Zdradzi Pani sekret czy od ręki te kratki?

  • Dziękować, dziękować…
   Szachownica od ręki, oczywiście najpierw naszkicowałam. Nie jest tak idealna jak u Greglis. Próbowałam robić z taśmą klejącą, ale niestety farba podciekała i po kolejnej nieudanej próbie chwyciłam za bardzo cieniutki pędzelek.
   Co do wydruków to nie pamiętam skąd, mam je już od dawna, wreszcie się doczekały.

 6. Wiadomość:DLACZEGO PANI JEST TAK DALEKO?!
  MIESZKAM NA LUBELSZCZYŹNIE I POZOSTAJE MI PODZIWIAĆ JAJECZKA TYLKO PRZEZ INTERNET.A MOŻE JESZCZE JAKIŚ KURSIK? POZDRAWIAM SERDECZNIE. WIOLA.