Jestem, jestem

Jestem, jestem, chociaż ledwo dycham. Nie powiem nic nowego, większość z was na to cierpi- brak czasu. TOTALNY!

Chociaż to taki pozytywny brak czasu, bo zapracowany. A praca, przynajmniej dla mnie, jest wielką przyjemnością. ( Pewnie każdy pracoholik tak mówi…)

Nie zapominam o Was moi drodzy, mam nadzieję, że Wy o mnie również. ( To było specjalnie dla Basi)

Ale za to będzie dzisiaj  bardzo dużo zdjęć.

Dla tych, którzy pytają jak zrobione są sople na domkach: Nie chce mi się już odpisywać, dlatego bardzo proszę:

Sopelki to nic innego jak klej na gorąco. Można również pobawić się  i zrobić z bezbarwnej konturówki. Ale mnie się nie chce czekać aż wyschnie.057

041045034065074A teraz kilka ostatnich bombeczek z nowym zamkiem.  Makieta jest już w sprzedaży.makieta wiezamakieta zamek0991a80e0995ce34I jeszcze zdjęcia bez kuli, bo lepiej widać szczegóły.0091a1a2162e34a9ec7A oto zapowiedź zimowego szaleństwa…balwanek1Bardzo fajny model z tego pana, ale rowerem po śniegu, proszę pana, się nie da….balwanek74beb76cd9f4138d5220f62003c8edaeDla tych, którzy nie mają jeszcze dość, zaległa lampa. Noga ze starej lampy, stelaż zrobiony na zamówienie, a reszta to już moja robota.lampa z koralikowlampa z koralikow 1012Uff, to tyle. Tymczasem znikam, ale ściskam wszystkich bardzo, bardzo mocno.

7 Replies to “Jestem, jestem”

 1. Wiadomość:Czyli można! nic ciekawego, tylko praca! trochę zdjęć i jestem zadowolona, Więc… kochana – zamek piękny ale domek też jest nowy i to on bardziej mi się podoba. Bombki piękne, bardzo! Lampa urocza – cóż ręka mistrzyni. Pozdrawiam usatysfacjonowana!

  • No można, ale obiadu przez to dzisiaj nie było…
   Domek faktycznie nowy, już niedługo pojawi się w sprzedaży, tylko będę mieć chwilkę żeby skończyć projekt. Pa

 2. Wiadomość: Cudne te Twoje bombki, zwłaszcza z bałwankiem. Bomba! a lampa śliczna, Ty kobieto masz pomysły … no i rączki zdolne. Pozadrawiam. Asia

 3. Piękne wszystko!!!
  Jak tak się tutaj naoglądam to potem moje wydają mi się takie nijakie:(
  Podziwiam talent. Wielki szacunek.
  Pozdrawiam
  Hania