Co tu robić w maju?

Proszę nie regulować odbiorników.  To prawdziwy wpis.

Wreszcie dorwałam się do pracy twórczej, oczywiście na pierwszy ogień poszły bombki i pisanki- bo co można robić w maju (?)

Przy okazji skończyłam kilka rozpoczętych prac: mozaikowy talerz, świeczniki z koronką, chustecznik postarzany cukrem… I to już cała produkcja na dziś, pozdrawiam wszystkich gorąco!

6 Replies to “Co tu robić w maju?”

  1. Wiadomość:Noo, kochana! nie było Cię troszkę! ale prace przepiękne i w 100% się zrehabilitowałaś! PKP – jak dla mnie! a co skrót oznacza to wiesz 🙂

  2. Wiadomość:Pani Sylwio nareszcie się doczekałam Pani prac są przepiękne a te koronki coś pięknego ja sama szydełkuję ,więc jestem pod wielkim wrażeniem co Pani robi konturówką.

  3. Wiadomość:
    Rewelacja. Przepiękne prace. Znowu nabrałam ochoty przyjechać do Ciebie na warsztaty. Pozdrawiam ciepło.

  4. Wiadomość:
    Długo trwała cisza, ale warto było często tu zaglądać, bo dzisiejsze otwarcie strony i obejrzenie zdjęć spowodowało u mnie(myślę, że nie tylko u mnie) szybsze bicie serca, radość dla oczu i uśmiech na twarzy:) Prace wspaniałe, pomysły rewelacyjne, wykonanie doskonałe. Wszystko NAJ…Gratuluję Talentu(przez wielkie T). Pozdrawiam serdecznie.

  5. Wiadomość:Zamurowało mnie na widok Twoich prac. Rewelacja, cudne bombki i jajka, eleganckie ptaszki i swieczniki, oryginalny talerz. Podziwiam cierpliwość przy koronkach. Jestem zachwycona tym co ujrzałam. Pozdrawiam. Asia