Plener- fotorelacja

 

Wybaczcie, że dopiero teraz, ale wiecie jak to jest. Po powrocie okazało się, że trzeba rozprawić się z toną ogórków i tym podobnych… A i ogarnięcie pracowni zajęło mi trochę czasu.

Wróciłam zadowolona. Stres, jaki miałam przed wyjazdem okazał się być niepotrzebny. Wszystko udało się na 5+. Miejsce spokojne, sielskie i sprzyjające tworzeniu. Gospodarze fantastyczni. Jedzenie- mmmm, najlepsza grzybowa jaką jadłam w życiu! Dziewczyny które przyjechały- bardzo pracowite, zdyscyplinowane i zdolne. A co dla mnie osobiście najważniejsze: zdążyłyśmy zrobić wszystko. Każda z uczestniczek wykonała pięć prac. Czas miałyśmy wypełniony do ostatniej minuty. Nawet pogoda nas rozpieszczała, wszystkie brudne prace mogłyśmy robić na zewnątrz.

Dobór motywów zawsze jest trudny…

Większość zdjęć powstała przy pracy z pudełkami. Wyglądało jakbyśmy siedziały nad nimi kilka dni, a pudełka ciągle białe…

Nasza wspaniała gospodyni przy pracy.  Nie pytajcie mnie jak ona to robi, ale ogarniała wszystko: gości, kuchnię, ogród, wnuka i jeszcze spokojnie pracowała n nami.

Aaaa, i na dodatek zrobiła nam pokaz robienia witraży.

Za każdym razem na warsztatach koronkowych widzę przerażenie w oczach uczestników, że jak to tak bez szkicu, wzoru?! A jednak można i wychodzi….

Chwila dla fotoreporterów.

I całkiem niezły kramik prac.

To tyle o ogromnym, ogromnym skrócie.  W dobrym towarzystwie, przy winie i pysznym jedzeniu czas płynie bardzo szybko, ale o tym sza!

9 Replies to “Plener- fotorelacja”

 1. Wiadomość:To jest wspaniałe!!! Kiedys MUSZĘ skorzystać z Waszej oferty warszatowej, tylko niech się już ogarnę z przeprowadzką 🙂

 2. Wiadomość: Byłam na tych warsztatach ! Było SUPEROWO !!!! Atmosfera , klimat ,babeczki zakręcone pozytywnie jak ja , NAJWYŻSZA JAKOŚĆ WIEDZY I UMIEJĘTNOŚCI !!!! jUŻ DZIŚ PISZE SIĘ NA NASTĘPNE Pozdrawiam SYLWIE i wszystkie uczestniczki warsztatów – BEATA

 3. Wiadomość:
  Ja też byłam i mam podobne wrażenia. Sylwia super sprawdziła się w roli prowadzącej – można było zdobyć mnóstwo wiedzy, kupić do domu wszystkie potrzebne materiały no i zobaczyć na własne oczy te cuda, które pokazuje w necie. TEŻ WYBIERAM SIE ZA ROK:)
  Pozdrawiam Sylwię i wszystkie decoupażystki
  Hania

 4. Wiadomość:miałam przyjemność spotkać Sylwię.Wspaniała Kobieta i nauczycielka ,jeżeli mi zdrowie pozwoli to chciałabym jeszcze raz spotkać się z Tobą Syla,będzie to dla mnie wielka radość.
  Ściskam i serdecznie pozdrawiam