Przeprowadzka

Moi drodzy, Pracownia obchodziła niedawno już trzecie urodziny. Z tej okazji mam niesłychaną przyjemność zaprosić Was do nowego wirtualnego miejsca, w którym będziecie mogli zrobić zakupy, a ja poczułam się nareszcie jak u siebie.www.sklep.sylwiaserwin.pl

Trwało to długo, ale staraliśmy się, z pomocą dobrych ludzi, dopiąć wszystko na ostatni guzik. Dawno temu nawet nie śmiałam marzyć o takim miejscu, ale jak widać marzenia się spełniają. Sklep powstał głównie dzięki Wam, ludziom którzy odwiedzają tą stronę, kupują u mnie, napędzają mnie do pracy.  Dlatego czuję się wobec wszystkich zobowiązana i bardzo Wam dziękuję.

Sklep zostanie otwarty 17 czerwca o godz. 20.00

Pierwsze 3 osoby, które zakupią towar za kwotę min. 50 zł i opłacą zamówienie, otrzymają w prezencie zestaw ceramiki szkliwionej w postaci dzbana i misy:

Kolejne 5 osób, które złożą podobne zamówienia, otrzyma zestawy startowe Dala, składające się z kleju, preparatu do spękań dwuskładnikowego i lakieru: 

To nie wszystko. Oprócz tego przez cały tydzień, czyli do dnia 24 czerwca włącznie, wszystkie zamówienia premiowane będą gratisami w postaci makiet z domkami do sklejania.Życzę wszystkim miłej zabawy.

Trzymajcie kciuki, całuję wszystkich gorąco!

Sylwia

5 Replies to “Przeprowadzka”

 1. Wiadomość:Syla,serdecznie gratuluję trzeciej rocznicy !
  Gratuluję też nowego sklepu i życzę Ci ,by klienci pchali się do Ciebie drzwiami i oknami :-)))
  Pozdrawiam bardzo serdecznie
  Maja

 2. Wiadomość:
  Podwójne gratulacje.
  Życzę sukcesu, o którym jestem przekonana.
  Pozdrawiam serdecznie.
  Ewa

 3. Wiadomość:To ja juz czekam pod drzwiami i oknami 🙂
  Gratulacje.

  Pozdrawiam,
  Grażyna

 4. Wiadomość:JEEEEST!!! wreszcie sklepik:):):)
  Gratuluję Sylwia sukcesu:):)
  Życzę mnóstwa klientów:)
  Pozdrawiam Jola