Warsztaty plenerowe 9-11 listopada

Zapraszam wszystkich chętnych do udziału w warsztatach plenerowych w dniach:

 9-11 listopada 2014 r.

Warsztaty odbędą się w Pensjonacie nad Wełną, organizatorem jest Pracownia Rękodzieła Artystycznego, osoba prowadząca- Sylwia Serwin. Miejsce można obejrzeć na stronie www.rzekawelna.pl

Plan:

1 dzień– przyjazd do godz.14,00. Obiad, kolacja

Wykonamy 2 bombki:  koronkową, czyli  imitację koronki za pomocą konturówek. Dowiemy się w jaki sposób matowić szkło i akryl. Rozrysujemy wymyślony wzór,  a następnie go namalujemy. Oraz drugą: połączenie decoupage z koronkami.

2 dzień– Śniadanie, obiad, kolacja

Szkatułka ze strusiego jaja. Wykonamy kompletną dekorację ozdobioną decoupage, ze szczególnym uwzględnieniem technik cieniowania i użycia past strukturalnych.

3 dzień– Śniadanie, obiad, wyjazd

Jest dniem, w którym będziemy kończyć wszystkie prace i omawiać zagadnienia, które będą was interesowały.


 

Osoby, które były już u mnie na warsztatach wiedzą, że żadne pytanie nie pozostaje bez odpowiedzi, pod warunkiem, że ją znam oczywiście. Poza tym moje wieloletnie doświadczenie gwarantuje bardzo wysoki poziom i szeroki zakres wiedzy, dodatkowo w miłej i swojskiej atmosferze. Od wykonania dziesięciu  byle jakich prac, jest dla mnie ważniejsze, aby zrobić kilka dokładnie i solidnie. Na ich przykładzie będzie możliwość przećwiczenia różnych technik i omówienia różnych zagadnień. Pracy będzie sporo, czas mamy wypełniony bardzo mocno. Pracować będziemy między innymi na farbach kredowych i preparatach Americana Decor, pastach strukturalnych La Pajarita, pastach pekających Facetten Lack, różnego rodzaju konturówkach do szkła . Na miejscu będzie można również zaopatrzyć się w potrzebne materiały plastyczne ze sklepu Sylwia Serwin.

Koszt to 750zł/ osobę.

Oczywiście w koszty wliczone są posiłki, noclegi, oraz wszystkie materiały plastyczne, z których będziemy tworzyć, wykonane prace uczestnicy zabierają ze sobą. Zapewniamy również ochronne fartuszki, rękawiczki i sprzęt. Uczestnik otrzymuje dowód zapłaty w postaci paragonu lub faktury, w zależności od życzenia, jak również zaświadczenie ukończenia kursu. Dojazd- na własny koszt. Najbliższy przystanek PKP i PKS- Oborniki Wlkp. Z Obornik na miejsce spotkania zapewniamy dowóz po wcześniejszym ustaleniu telefonicznym.

Ilość miejsc jest ograniczona, a rezerwacje zbieram telefonicznie do 20 października. Ponieważ wynajmujemy dom (6 pokoi + 2 łazienki) nie będzie możliwości przyjazdu z osobami towarzyszącymi. Rezerwacja oznacza wpłatę pełnej kwoty tj. 750 zł na konto :

Pracownia Rękodzieła Artystycznego Sylwia Serwin ul. Czarnkowska 37 64-630 Ryczywół FM BANK SA 70 2530 0008 2022 1054 2578 0001

Wszelkie dodatkowe informacje- tel: 606-614-464

Minimalna ilość osób, aby warsztaty się odbyły- 10. Zastrzegam sobie prawo do odwołania imprezy, gdyby nie zebrała się odpowiednia grupa. W takim przypadku dokonane już wpłaty, zostaną zwrócone. Proszę o odpowiedzialne i świadome zapisy. W przypadku rezygnacji uczestnika do 20 października zwracamy pełne wpłaty. Rezygnacja po tym terminie wiąże się ze zwrotem w wysokości tylko 390 zł.

medalion vintage 1

szkatulka zielona3