Warsztaty plenerowe 27.02-01.03.2015 r.

Zapraszam wszystkich chętnych do udziału w warsztatach plenerowych w dniach: 27.02-01.03.2015 r.

bombka wzor norweski6 jajka wielkanoc


Warsztaty odbędą się w Pensjonacie nad Wełną, organizatorem jest Pracownia Rękodzieła Artystycznego, osoba prowadząca- Sylwia Serwin. Miejsce można obejrzeć na stronie www.rzekawelna.pl

Plan: 1 dzień– przyjazd do godz.14,00. Obiad, kolacja

Ozdobimy jajko akrylowe, czyli  wykonamy imitację koronki za pomocą konturówek. Dowiemy się w jaki sposób matowić szkło i akryl. Rozrysujemy wymyślony wzór,  a następnie go namalujemy. Technikę tą można z powodzeniem wykorzystać do zdobienia bombek oraz różnych przedmiotów.

2 dzień– Śniadanie, obiad, kolacja

Wiercimy w gęsich jajach, czyli wykonamy pisanki ażurowe. Dodatkowo ozdobimy szklany talerz do kompletu.

3 dzień– Śniadanie, obiad, wyjazd ok. godz. 15,00

Jest dniem, w którym będziemy kończyć wszystkie prace i omawiać zagadnienia, które będą was interesowały. W zależności od zaawansowania grupy i jej sprawności manualnej możliwe będzie wykonanie dodatkowej pracy.

Osoby, które były już u mnie na warsztatach wiedzą, że żadne pytanie nie pozostaje bez odpowiedzi, pod warunkiem, że ją znam oczywiście. Poza tym moje wieloletnie doświadczenie gwarantuje bardzo wysoki poziom i szeroki zakres wiedzy, dodatkowo w miłej i swojskiej atmosferze. Nie gwarantuję, że będzie łatwo- wymagam dużo od siebie i od uczestników. Od wykonania dziesięciu  byle jakich prac, jest dla mnie ważniejsze, aby zrobić kilka dokładnie i solidnie. Na ich przykładzie będzie możliwość przećwiczenia różnych technik i omówienia różnych zagadnień. Pracy będzie sporo, czas mamy wypełniony bardzo mocno. Pracować będziemy na markowych produktach rękodzielniczych, między innymi na farbach kredowych i preparatach Americana Decor, pastach pekających Facetten Lack, różnego rodzaju konturówkach do szkła . Na miejscu będzie można również zaopatrzyć się w potrzebne materiały plastyczne ze sklepu Sylwia Serwin.

Koszt to 750 zł/ osobę.

Oczywiście w koszty wliczone są posiłki, noclegi, oraz wszystkie materiały plastyczne, z których będziemy tworzyć, wykonane prace uczestnicy zabierają ze sobą. Zapewniamy również ochronne fartuszki, rękawiczki i sprzęt. Uczestnik otrzymuje dowód zapłaty w postaci paragonu lub faktury, w zależności od życzenia, jak również zaświadczenie ukończenia kursu. Dojazd- na własny koszt. Najbliższy przystanek PKP i PKS- Oborniki Wlkp. Z Obornik na miejsce spotkania w razie potrzeby zapewniamy dowóz. Ilość miejsc jest ograniczona, a rezerwacje zbieram telefonicznie do 15 lutego. Ponieważ wynajmujemy dom (6 pokoi + 2 łazienki) nie będzie możliwości przyjazdu z osobami towarzyszącymi. Rezerwacja oznacza wpłatę pełnej kwoty tj. 750 zł na konto :

Pracownia Rękodzieła Artystycznego Sylwia Serwin

ul. Czarnkowska 37 64-630 Ryczywół

FM BANK SA 70 2530 0008 2022 1054 2578 0001

Wszelkie dodatkowe informacje uzyskacie państwo dzwoniąc pod nr: 606-614-464, lub pisząc na Facebook. Minimalna ilość osób, aby warsztaty się odbyły- 10. Zastrzegam sobie prawo do odwołania imprezy, gdyby nie zebrała się odpowiednia grupa. W takim przypadku dokonane już wpłaty, zostaną zwrócone. Proszę o odpowiedzialne i świadome zapisy. W przypadku rezygnacji uczestnika do 15 lutego zwracamy pełne wpłaty. Rezygnacja po tym terminie wiąże się ze zwrotem w wysokości tylko 490 zł.

One Reply to “Warsztaty plenerowe 27.02-01.03.2015 r.”