Warsztaty plenerowe- terminy letnie

Zapraszam wszystkich chętnych do udziału w warsztatach plenerowych w dniach:

1 termin: 14-16 lipca 2015 r.

2 termin: 7-9 sierpnia 2015 r.

mucha zardzewialy chustecznik1 z motylemWarsztaty odbędą się w Pensjonacie nad Wełną, organizatorem jest Pracownia Rękodzieła Artystycznego, osoba prowadząca- Sylwia Serwin. Miejsce można obejrzeć na stronie www.rzekawelna.pl

Plan: 1 dzień– przyjazd do godz.16,00. Obiadokolacja

2 dzień– Śniadanie, obiadokolacja

3 dzień– Śniadanie, wyjazd ok. godz. 12,00

Osoby, które były już u mnie na warsztatach wiedzą, że żadne pytanie nie pozostaje bez odpowiedzi, pod warunkiem, że ją znam oczywiście. Poza tym moje wieloletnie doświadczenie gwarantuje bardzo wysoki poziom i szeroki zakres wiedzy, dodatkowo w miłej i swojskiej atmosferze. Nie gwarantuję, że będzie łatwo- wymagam dużo od siebie i od uczestników. Od wykonania dziesięciu  byle jakich prac, jest dla mnie ważniejsze, aby zrobić kilka dokładnie i solidnie. Na ich przykładzie będzie możliwość przećwiczenia różnych technik i omówienia różnych zagadnień. Pracy będzie sporo, czas mamy wypełniony bardzo mocno. Pracować będziemy na markowych produktach rękodzielniczych, między innymi na farbach kredowych i preparatach Americana Decor, pastach La Pajarita, różnego rodzaju konturówkach do szkła, solach patynujących Metal Efects, złoceniach i formach silikonowych Efco . Wykonamy 3 prace: chustecznik z solami patynującymi, dwie formy akrylowe ozdobione złoceniami i solami- jedna ozdabiana od wewnątrz, druga na zewnątrz. Wykonamy również imitację koronki za pomocą konturówek do szkła, pobawimy się szablonami i formami silikonowymi do odlewów. Na miejscu będzie można również zaopatrzyć się w potrzebne materiały plastyczne ze sklepu Sylwia Serwin.

Koszt to 600 zł/ osobę.

Oczywiście w koszty wliczone są posiłki, noclegi, oraz wszystkie materiały plastyczne, z których będziemy tworzyć, wykonane prace uczestnicy zabierają ze sobą. Zapewniamy również ochronne fartuszki, rękawiczki i sprzęt. Uczestnik otrzymuje dowód zapłaty w postaci paragonu lub faktury, w zależności od życzenia, jak również zaświadczenie ukończenia kursu. Dojazd- na własny koszt. Najbliższy przystanek PKP i PKS- Oborniki Wlkp. Z Obornik na miejsce spotkania w razie potrzeby zapewniamy dowóz. Ilość miejsc jest ograniczona, a rezerwacje zbieram telefonicznie do 30 czerwca. Ponieważ wynajmujemy dom (6 pokoi + 2 łazienki) nie będzie możliwości przyjazdu z osobami towarzyszącymi. Rezerwacja oznacza wpłatę pełnej kwoty tj. 600 zł na konto :

Pracownia Rękodzieła Artystycznego Sylwia Serwin

ul. Czarnkowska 37 64-630 Ryczywół

FM BANK SA 70 2530 0008 2022 1054 2578 0001

Wszelkie dodatkowe informacje uzyskacie państwo dzwoniąc pod nr: 606-614-464, lub pisząc na Facebook. Minimalna ilość osób, aby warsztaty się odbyły- 10. Zastrzegam sobie prawo do odwołania imprezy, gdyby nie zebrała się odpowiednia grupa. Wpłaty przyjmowane są dopiero w momencie zebrania grupy minimalnej, o czym informuję telefonicznie. Proszę o odpowiedzialne i świadome zapisy. W przypadku rezygnacji uczestnika do 30 czerwca zwracamy pełne wpłaty. Rezygnacja po tym terminie wiąże się ze zwrotem w wysokości tylko 300 zł.