Stary cyrk

To będzie długi wpis z dużą ilością zdjęć

Nie wiem, od czego zacząć, bo pomysł rodził się w głowie od dawna, ale nawet ja się nie spodziewałam, że tak się rozrośnie. Romby, paski, kratki, trochę foremek silikonowych, dużo lakieru, papier ryżowy, lekka masa do wycisków i tak powstał zestaw na choinkę.

W klimat świetnie wpisały się pompony z tiulu- proste do wykonania i bardzo dekoracyjne

  

Zrobiłam też zawieszki w lekkiej masy do wycisków. Niestety nie podpowiem gdzie takie można kupić, ponieważ foremki zrobiłam sama z odlewów gipsowych, które dostałam. A wierzcie mi, że szukałam ich bardzo mocno. Nie znalazłam.

Nie wiem, czy na tym skończę, ponieważ jeszcze kilka pomysłów mnie świerzbi =D

7 Replies to “Stary cyrk”

  1. Ale cyrk! Pani ma świetne pomysły. Gratuluję! A wykonanie idealne… Bombka z nogami – „wymiata”😉

  2. Przepiękne ozdoby choinkowe…zresztą wszystko co wychodzi spod Twych utalentowanych rąk jest mistrzowskie…

  3. Co z tego, że klowny budzą we mnie jakiś niepokój….dlatego ulubionym jest dla mnie ten, któremu pozwoliłaś wystawić tylko nogi 🙂 Ta kolekcja jest cudowna!!! Zestawienie kolorów, wzorów, wykonanie – jak zawsze perfekcyjne, z dbałością o każdy szczegół. Pięknie się ogląda efekt końcowy, ale po Twoim ostatnim kursie malowania rombów trzeba mieć świadomość ile trzeba pracy i cierpliwości włożyć, aby cieszyć oko takim finałem. Podziwiam!!! Bardzo lubię tu zaglądać.

  4. Jest Pani niemożliwa,a ja myślałam,że robię fajne rzeczy!Cudny zestaw!Pozdrawiam serdecznie i czekam na kolejne cuda.Nie wiem co w tej materii można jeszcze wymyślić.

  5. Cudowna kolekcja!!!
    A ta bombka z wystającymi nogami – rozwala system!!!
    Cudną masz wyobraźnię!!!